Cassadee Pope Forum
Heyy!!!Welcome na cassadee pope 4um!!!
Da pogledas cijeli forum registruj se ili log in!

Join the forum, it's quick and easy

Cassadee Pope Forum
Heyy!!!Welcome na cassadee pope 4um!!!
Da pogledas cijeli forum registruj se ili log in!
Cassadee Pope Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravila foruma

Go down

Pravila foruma Empty Pravila foruma

Post by Brendon's_Killer_Queen Thu Oct 08, 2009 10:07 am

1. Ne smete vredjati druge clanove foruma! Ako imate nesto da razjasnite,uradite to putem PM-a (private message). Ako i dalje imate problema,obratite se staffu.

2. Ako imate problema sa verom,bojom koze,kulturom,sexualnim opredeljenjem,zadrzite to za sebe.

3. Ne smete postovati tudje FF-ove. Prvo pitajte autora dali smete,ako se tako nesto slicno desi,VI cete odgovarati! Ovo takodje vazi i za potpise i avatare!

4. U potpise mozete postavljati,reklamirati neki drugi forum,blog ili slicno,ali nemojte ceo forum da spamujete sa svojom reklamom i sl.

5. Off-topic,ne smete skretati sa teme! Niti SPAMOVATI! Postovi takvog sadrzaja,bice izbrisani. Ako zelite da spamujete,imate SPAM deo foruma!

6. Nemojte otvarati neku temu ako niste sigurni gde joj je mesto. Obratite se staffu,on ce vam uvek pomoci!

7. Ukoliko ste novi na forumu,pozeljno je da se predstavite.

8. Golotinja i sl. je zabranjena!

9. Nema duplih postova,sem u spam delu! Koristite opciju EDIT!

10. Ako zelite da otvorite neku novu temu u informacijama,morate napisati odakle vam ta informacija.

11. Pre nego sto otvorite neku temu,pogledajte da li ona vec postoji!

12. Molimo vas da ne odajete neke svoje licne podatke kao npr. ulicu i broj telefona,postanski broj,prezime i sl. da ne biste kasnije imali nekih problema!

13. Slike koje postujete na forumu ne bi smele biti prevelike,trebaju biti u sirini dizajna foruma.

14. Staff: Mi smo tu da vam pomognemo a ne odmognemo! Svaki clan staffa zna za sta je odredjen da radi!

15. Molimo vas da postujete nase odluke ma kakve god one bile!

16. Mozda ce biti neki clanovi staffa koje bas necete "voleti". To je u redu,mi to i ne ocekujemo od vas! Ali barem nas postujte kao i mi VAS!


ADMIN TEAM.
Brendon's_Killer_Queen
Brendon's_Killer_Queen
Glavni Admin
Glavni Admin

Posts : 249
Join date : 2009-10-07
Age : 32
Location : lost in stereo sound
Job/hobbies : fantastican smisao za debilizam
Humor : lol

http://hey-ec-tester.niceboard.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum